Kurýr / Řidič (Praha)

Hrubá mzda se pohybuje od 35.-55.000,- Kč včetně prémiové složky + dále stravné na každý odpracovaný den. Veškeré podrobnosti vysvětlíme na osobním pohovoru, zájemce proškolíme.

Náplň práce: kurýr pro mobilní operátory

  • rozvoz většinou lehkého zboží (kartony, obálky apod.)
  • komunikace se zákazníky
  • práce s aplikací/čtečkou
  • vybírání hotovosti, práce s platebním terminálem
  • pracovní doba od pondělí do pátku (víkendy a svátky volné)
  • možnost práce na HPP (plný úvazek) nebo na živnostenský list

Co od Vás očekáváme:

  • loajalitu
  • pracovní nasazení a dohodnutou pracovní docházku
  • čistý výpis z rejstříku trestů
  • platný řidičský průkaz skupiny B
  • praxe v oboru vítána

Co Vám můžeme nabídnout:

  • služební telefon s aplikací
  • služební automobil
  • prémie, odměny za doručitelnost
  • stravenkový paušál
  • příjemný kolektiv

Máte zájem o práci v naší společnosti, ozvěte se naší HR manažarce - Gabriela Mánková - +420 777 234 126, gabriela.mankova@expedis.cz